İstanbul İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Kemal Memişoğlu, İstanbul Health Expo 5. Hastane Donanımları Medikal Cihaz ve Bütünleşik Sağlık Fuarı 3. Uluslararası Bütünleşik Sağlık ve Bakım Kongresi'ne Katıldı

Yayın Tarihi : 07.12.2017

Bakım Kongresine katılımından önce fuar alanını gezen Memişoğlu, başta İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü olmak üzere özel hastane ve medikal cihaz firmalarının sağlık bakım stantlarını ziyaret ederek, katılımcılarla sohbet edip, fotoğraf çektirdi.

İstanbul Health Expo Fuarı'nda "Yeni Tıbbi Cihaz Tedarik Modellemesi" oturumuna başkanlık yapan Memişoğlu, konuşmasına bu konferansın sağlıkta yapılan dönüşümlerden bahsetmek için gerçekleştirildiğini söyleyerek başladı. Prof. Dr. Kemal Memişoğlu "Hizmetlerin ve tedariklerin nasıl daha iyi ve hızlı paylaşılması gerektiği hakkında, konusunda uzman arkadaşlar konuşmalarını yapacak. İnşallah bu toplantıda özel hastaneler ve kamu hastanelerinde daha iyi hale getirebiliriz düşüncesi altında fikirlerini dinleyeceğiz." diyerek oturumu başlattı.

"Yeni Tıbbi Cihaz Tedarik Modellemesi" oturumunda Hastanelerde ve Sağlık Bilişiminde AR-GE ve İnovasyon hakkında Dr. Yavuz Selim Sılay, Tedarik Paylaşım Platformu/Sağlık Market konusunda İrem Mühürcü, Gerçek Zamanlı Envanter Yönetim Sistemi hakkında Uzm. Ufuk Karanfil ve Sağlıkta Lojistik konusunda ise Mustafa Işık konuşmalarını yaptı.


Resimler için tıklayınız

Duyurular
e-Kütüphane
MHRS Randevu
Evrak Takip