Esatpaşa Halk Sağlığı Laboratuvarı

Tarihçesi

Esatpaşa Halk Sağlığı Laboratuvarı, 1995 yılında Esatpaşa Mahallesinde (Esatpaşa Sağlık Ocağı ile aynı binasında) faaliyete geçmiş olup Ataşehir Sağlık Grup Başkanlığa bağlı olarak hizmet vermektedir.

Personel Durumu

Kurumumuzda Uzman Doktor ( İnfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji uzmanı) (1), Sorumlu Doktor (1), Gıda mühendisi (1), Kimya mühendisi (1), Kimya teknisyeni (1), Laboratuvar teknisyeni (2), Tıbbi teknolog (1), Sözleşmeli hizmetli (1) ve Sözleşmeli veri giriş elamanı (1) olmak üzere toplam 10 personel hizmet vermektedir.

Hizmetler

Laboratuvarımız klinik mikrobiyoloji ( gaita kültürü, boğaz kültürü, burun kültürü, dışkının mikroskobik incelenmesi ) ve su mikrobiyolojisi analizleri ( deniz suyu, havuz suyu, içme ve kullanma suyu ) alanında hizmet vermektedir.

Hizmet Verdiğimiz İlçeler

Laboratuvarımız Ataşehir, Üsküdar, Ümraniye, Kadıköy, Şile, Çekmeköy ve Beykoz ilçelerine hizmet vermektedir.

İletişim

Esatpaşa Mahallesi HacıBekir Caddesi No: 40 ( Esatpaşa Sağlık Ocağı ile aynı bina)

Tel : 0216 317 89 62

Faks : 0216 324 99 88 (S.O)

e-posta :uskudar.hsl@sm34.gov.tr

Laboratuvarımıza Ulaşım

Üsküdar'dan kalkan 11-E No'lu Belediye Otobüsü veya Mavi Başlıklı Esat -Örnek minibüsüne binildiğinde Trafo Durağında inilmesi suretiyle ulaşılabilir.

Kadıköy'den hareket eden 10-E ve 20-E Belediye otobüslerine veya Sarı başlıklı Esat-Örnek dolmuşlarına binildiğinde, Mehmet Rauf Lisesi durağında inilmesi suretiyle ulaşılabilir.

Geri DönDuyurular
e-Kütüphane
MHRS Randevu
Evrak Takip